Zafer - Tebrikler ve içtenlikle hepinize teşekkür ederim!


Slovenya Uluslararası bisiklet yarışmasının 24.sü , spor kahramanlarına kavuştu ve Novo mesto'da yarış sona erdi. Bazıları sürpriz olmadı, Polonya bisikletçi Rafal Majka en başından beri favori olarak değerlendiriliyordu. Öte yandan bazıları gerçekten hoş bir sürpriz yaptılar - örneğin 18 yaş altı Tadej Poga?ar gibi, turnede en iyi 23 yaş altı yarışçı beyaz formasını kazandı.

 

Bisiklet gazetecileri, yükselen bisiklet kuşağının yeni nesil olduğunun bir kanıtı olan diğer bazı isimlerle birlikte hafta sonları bisiklet elitleri için genç Sloven'un nasıl başlatıldığını yazıyor ve gelecekte kesinlikle onlara destek olmaları gerktiğini söylüyorlar.

Ayrıca Slovenya'nın 24. Tur organizasyon açısından açık ara  bir galibimiz var - Bu, kesinlikle şaşırtıcı bu organizasyona ve icrasına katkıda bulunan kulüp içinden veya dışından gelen tüm üyelerle birlikte Adria Mobil dir.. Canlı yayın için özel teşekkürler, doğru kaldıracı bulmayı ve tüm ortaklarını tek bir çatı altında toplaymayı başaran kalıcı ekip üyelerine gidiyor. Bu proje için ortak olan Adria Mobil, Telekom Slovenije, Fiat, Sloven Turist Kurulu, SPIRIT Slovenya ve tüm belediyeler rota boyunca ana ortaktır. Daha da fazlası organizatörler binlerce kişiden fazlasına bağlanmış ve işler planlandığı gibi gitmediğinde verimli bir şekilde çalışan, uyumlu bir ekip oluşturmuş ve olay yerinde çözüm üretilmştir.. Mükemmel çalıan organizasyon ekibinin her üyesi bunun için özel bir teşekkürü hak ediyor.

 

Tebrikler, içtenlikle hepinize teşekkür ederiz!