Adria Sponsorluğunda , Slovenya Turu - Eurosport'ta CANLI

Adria Mobil bisiklet kulübü tarafından organize edilen ve desteklenen Slovenya 2017 Turu, Giro ve Tour de France arasındaki en büyük bisiklet etkinliğidir. EUROSPORT ile ilgili canlı yayın ile Haziran ayı ortasında, Slovenya?da düzenlenen 4 günlük yarış, 60 milyondan fazla izleyici ve 12 milyon potansiyel RV müşterisine ulaşacak.

Bu yıl uzun vadeli bir vizyona sahip olan Uluslararası TV kanalı Eurosport, 15-18 Haziran tarihleri ??arasında yarışmayı her akşam 1,5 saat canlı olarak yayınlamaya karar verdi.

Slovenya'daki dört günlük bisiklet yarışının, Eurosport TV  üzerinden yayınlanması yalnızca projenin kendisi için değil, aynı zamanda projenin tüm ortakları ve sponsorları için de avantaj sağlıyor. Eurosport'un projeye katılımı, bir turizm merkezi olan Slovenya'nın tanıtımından, yatırım fırsatlarına ve son olarak da  sporun tanıtımına kadar pek çok alanda tüm katılımcılara çarpan etkisi getiriyor. En önemlisi de   Adria ve destekleyici tedarikçilerinin tanıtımının sağlanıp RV müşterilerinin Avrupa Çapında  geniş bir hedef kitleye doğru ilerlemesidir.

 

Slovenya Turu hakkında temel bilgiler:

  • 2017 Turu 24. kez düzenleniyor ve tipik olarak dünyaca ünlü bisiklet yıldızlarını, en üstteki »PRO Tur bisiklet takımlarını da içeriyor«

  • Slovenya Turu iki büyük bisiklet etkinliği arasında planlanıyor: Giro d'Italia ve Tour de France ile Tour de France için bir hazırlık yarışı olarak değerlendiriliyor. Bu nedenle, Avrupa'da en çok izlenen spor kanalında yarış yayınlanması dünyaca ünlü bisikletçilerin katılımını sağlıyor ve bu tüm olayı çok daha ilginç hale getiriyor.

  • Yarışın süresi  4 gün ve 4 etap, toplam 600 km?yi kapsıyor,

  • Katılımcılar 17 Takım - Dünya Turu, Continental Pro ve Continental - 160 civarında binici ve yaklaşık 600 destek ekibi üyesi bulunuyor.

  • Yarışın organizasyonu ve uygulanmasına katılan yaklaşık 1.000 kişi, yaklaşık 100  kişi Akredite gazeteci geri kalanı ise  yurtdışından ve Slovenya fotoğrafçıları.

  • Adria Mobil Bisiklet turu ekibi (Continetal), aktif olarak Turun lideri ve ana sloganını ( Ben zayıfım Slovenya) temsil eden "Yeşil Savaş" Jersey ile Telekom Slovenya, (Sloven ulusal turizm kurulu kampanyası) ile ortak bir tanıtım gerçekleştirdi.