Adria Mobil'in Altın Kredi Mükemmellik Derecesi AAA?dır

 

 Adria Mobil'in Altın Kredi Mükemmellik Derecesi  AAA'dır


Adria Mobil, d.o.o., 2016 yılı  şirket Altın  Kredi mükemmellik derecesi aldı. Bu derece, Kredi mükemmelliklerini üst üste üç yıl sergileyen şirketler arasında ortalamanın üzerinde kredi derecelendirmesini temsil etmektedir. Derecelendirme, on iki ay içinde ortalamanın üzerinde sağlanan güvenli, başarılı hesaplara ve diğer dinamik şirket göstergelerine dayanmaktadır.

Altın mükemmellik derecesine sahip şirketler, ortalamanın üstünde sonuçlarla iş yapıyor ve yüksek iş güvenliği sağlamak için katı kriterler uyguluyor veya ertesi yıl olumsuz olayların ortaya çıkmaması için aşırı düşük değerler sergiliyor. Derecelendirilmiş şirketlerin sadece% 0,7'si AAA Altın derecesini elde etmektedir.

İsveç merkezli Bisnode ajansı, 14 yıldıer Slovenya?da bu kredilerin değerlendirilmesi ve ödüllendirilmesi ile ilgilenmektedir.

Bisnode Ajansı 18 Avrupa ülkesinde yan kuruluşları olan , çoğunlukla finansal ve muhasebe analistlerinden oluşan 2400'den fazla uzman kadrosu ile Altın kredi mükemmellik, bir şirketin kredisini daha uzun bir süre için derecelendirdiği bir değerlendirme yapmaktadır. Şirketin ödeme gücü ve kredi değerliliği, borçluluk durumu gibi. Bir şirketle iş yapmak için kârlılık veya diğer risk kriterleri bu derecelendirmenin bir parçasıdır. Kredi mükemmellik sergileyen bir şirket, tüm iş ortaklarıyla işbirliği için en güvenilir, güvenilir ve düşük riskli ticari varlığı temsil eder; Tedarikçiler, müşteriler, sigorta şirketleri, bankalar ve diğerleri için.