Adria, KTM ile dünya standartlarındaki ortak işbirliğini genişletiyor.

Adria,  Avrupa eteklerinde 23 Nisan 2017'de Hollanda'nın Valkensward kentinde düzenlenecek olan, FIM World Motocross Şampiyonasında KTM Motocross ekibinin ihtiyaçlarını karşılamak  için özel olarak hazırlanmış  Twin kamp aracını seçti.

Red Bull  KTM Factory Racing Team, 2013'ten beri Güney Amerika'daki Dakar mitinginde Adria'nın bir ortağı

 

Red Bull , Adria Sonic ve Matrix ile birlikte 2013 yılından beri KTM Factory Racing Team  sürücülerini her yıl desteklemektedir. Güney Amerika'daki Dakar rallisinde de  Adria'nın bir ortağı olmuştur. Şimdi,  KTM içerikleri, Motocross olarak bilinen heyecan verici olan bu yarışları  motosiklet yarışına dönüştürüyor.

Motocross, büyük bir hayran kitlesi önünde kapalı devrelerde düzenlenen aşırı off-road yarışının bir biçimidir . Bu yılki şampiyonluk, Avrupa'da 14 , ABD'de 1 etkinlik olacak şekilde, Ekim'de İngiltere'de, Matterley Havzasında final yarışında sonuçlanacaktır. Bu yarış biçimi, İngiltere'de yapılan erken denemelere geri dönüyor ve 1974'te KTM markası  ilk yarış kupasını bu yarışmada kazandı.

http://www.mxgp.com/calendar

 

Adria Twin, Avrupa çapında satılan popüler camper van dönüşümünün son derece özel uyarlanmış bir versiyonudur. KTM için özel olarak geliştirilen , motosiklet şirketinin rengi olan portakal renginde tasarlanmış ve Hazır Yarış marka iletişiminde markalanmış olan bu özel tasarım 'her şeye hazır'

Özel Twin ve önümüzdeki Motocross sezonu hakkındaki detaylar, bu yıl Temmuz ayında yayınlanacak olan , Adria'nın online müşteri dergisi Inspirations'da yer alacak. MXGP yarış serisi hakkında daha fazla bilgi almak ve KTM ekibinin Avrupa'yı şan keyfi arayışı içinde geçirmesi gibi aşırı taleplerin nasıl üstesinden geldiği konusunda bilgi almak için bu web sitesine bir göz atın.

 


MXGP için Red Bull KTM Fabrika Ekibi

  

 

Red Bull KTM Motocross Takımı olağanüstü bir kıyafet, en iyi makinelerle ve en iyi yarışçılarla oldukça profesyonel. O yüzden Araçlarından ve destek ekibinden en iyisini beklerler. Üç yıldızlı KTM sürücülerine, MX sezonunda Adria Twins  ile  11 aydan fazla süre eşlik edecek.

 


# 84 Jeffrey Herlings

Hollanda, 1994 doğumlu. Üç kez MX2 dünya şampiyonu, 61 GP kazanmış ve "gezegende kumda en hızlısı" olarak bilinir.


 

 

#41 Pauls Jonass

Letonya, 1997 doğumlu. Eski Vice Motocross dünya şampiyonu, Junior dünya  ve Avrupa şampiyonu.


 

#61 Jorge Prado.

İspanyol, eski Motocross  ve Avrupa şampiyonu.